Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good ❤️
顏色: 金色
尺寸: 均碼
Price: NT$37
Original Price: NT$71
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oval |
| Features | Foldable |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Purple |
| Type | Folding Comb |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 7.5 cm |
| 寬度 | 6.5 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb260106134572722144247 |
Author: a***8
Date:
Review: Very good ❤️
顏色: 金色
尺寸: 均碼
Author: a***8
Date:
Review: Very good ❤️
顏色: 金色
尺寸: 均碼
Author: a***8
Date:
Review: Very good 😊
顏色: 金色
尺寸: 均碼
Author: a***8
Date:
Review: Very good 😊
顏色: 金色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.